تلفن گویا (IVR)

تلفن گویا سیستمی است، جهت کاهش هزینه‌های سـازمان و حذف وظایف تکراری پرسنل، ارائه سـرویس‌های شهروند الکترونیـک و تکریم ارباب رجوع. این نرم افزار سازمان شما را مکانیزه کرده و قابلیت اتصال به کلیه نرم‌افزارهای دیگر همچـون اتوماسیـون مالی و اداری جهت ارائـه سرویس‌های الکترونیکی به مخاطبان خود عرضه می‌کند

تلفن گویا متصل به سامانه‌های بانکی 

اطلاع رسانی، صندوق صوتی، پرسش و پاسخ، مدیریت ارسال و دریافت فکس، اپراتور خـودکار، سرویس خودکار، سرویس ارتباط با بانک‌های اطلاعاتی، سرویس تولید فکس‌های دیتابیسی ، پیشنهادات و انتقادات، ثبت سفارشات، نظرسنجی، مسابقه تلفنی، پیگیری احکام و نامه‌ ها (دبیرخانه گویا)، خبرگزاری، پیـام‌ های ویژه، گالری فایل‌های صوتی، سیستم تماس‌گیر خودکار پیشرفته و ده‌ ها امکان دیگر.

سیستم پاسخ خودکار

در این فرآیند با توجه به نیازهای داخلی و خارجی هر سازمان و بر اساس توافق صورت گرفته انواع خدمات رایج که در حالت عادی اموری دست و پاگیر محسوب می‌شوند به سرعت و دقت انجام می‌گیرد. بدیهی است گستردگی ارائه خدمات از این طریق باعث بالا رفتن و سرعت پاسخگویی یک سازمان به تماس گیرندگان خود و مشتـریـان می‌گردد که امروزه یکی از اصولی ترین راه های جذب و نگه داشتن ذینفعان شرکت می‌ باشد.

سیستم پاسخ خودکار یک طرفه

قابلیت تعریف سیستم پاسخگو در دفاتر حقوقی و مراکز درمانی و مطب پزشکان به گونه‌ای که با ارائه شماره تماس از سوی این مراکز به مشتریان به سوالات معمول این افراد به صورت خودکار با طیف دسته بندی شده پاسخ داده می‌شود و از این طریق از مجمع مشتریان با سطح کاری پائین به این مراکز جلوگیری به عمل می‌آید.

امکانات دیگر سیستم پاسخ خودکار یک طرفه

قابلیت ارائه خدماتGPS نوین به شرکت‌ها و مؤسسات با امور کاری فرا منطقه‌ای، به گونه‌ای که پرسنل این مراکز به سهـل‌الوصول ترین شکل ممکن از خدمات GPS بهره گیری نمایند.

در این قسمت می‌توان سیستم را به دیتا بیس مورد نظر متصل کرد تا در زمان معین اطلاعات درون دیتا بیس را خوانده و پس از تخلیه اطلاعات آن، پیام مورد نظر را تولید نموده و ارسال کند. در این ارتباط عملاً متن پیام، شماره موبایل، تاریخ ارسال و وضعیت ارسال به نرم‌افزار اعــلام می‌شود و عملیات ارسال به صورت یک طرفه صورت می‌پذیرد.

برای مثال شما می‌خواهید به صورت اتوماتیک به کاربرانی که هنوز اقساط خود را پرداخت نکرده‌اند یادآوری کنید. بدین ترتیب کافی است شما دیتا بیس نرم‌افزار مالی خود را به سیستم معرفی و متن پیامک‌های ارسالی را مشخص نمائید.